Išdrįsk pakilti virš kasdienybės!

Skrydis oro balionu virs Vilniaus
Skrydis oro balionu virs Vilniaus

Skrydis oro Balionu virš Vilniaus

Seniai gyveni mieste, bet niekad nematei jo iš aukštai? Tai pakilk, pamatysi nuostabų peizažą, miesto stogus, o galbūt atitrūksi nuo kasdienybės ir pamirši kamščius bei rūpesčius, ten kažkur apačioje. O galbūt kaip tik ieškai kitokio vaizdo? Tai tikkreipkis, suoragnizuosim pakilimą virš jums nepažįstamo miesto. Juk smagiau dairytis išviršaus nei suktis miesto šurmulyje.

Skrydžio oro balionu Vilniuje kaina 135 eur/asm.

Akimirka virs Vilniaus
Akimirka virs Vilniaus

Skrydis oro balionu virš Trakų apylinkių

Ar matėt kada Trakus iš viršaus? Pažadame, kad skrendant oro balionu pamatysite, kokie jie iš tikrųjų ežeringi ir nuostabūs! Skrendam ir pažvelkim!

Skrydžio oro balionu Trakuose kaina 135 eur/asm.

Skrydis oro balionu Kaune

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas, esantis Nemuno ir Neries upių santakoje. Nuo unikalios architektūros, iki galerijų ir teatrų – Kaunas tikrai yra pilnas kultūros. Pakilkite virš Lietuvos širdies ir atraskite Kauną: nepakartojamas Senamiestis su savo architektūriniais paminklais, XIV amžiaus laikus menanti Kauno pilis, Viduramžiškas, Gotikos ir Modernizmo atspindys architektūroje; visa tai ir dar daugiau Jūsų lauks pakilus oro balionu virš Kauno.

Kaunas – žalias miestas. Didžiuliai parkai čia puikiai dera su gyvenamaisiais rajonais, todėl skrisdami oro balionu pamatysite didelį parką pačiame miesto centre, ar Panemunėje. Pakilus oro balionu atsiveria didžiosios Lietuvos upės, Kauno marios bei Lampėdžių karjeras.

Skrydžio oro balionu Kaune kaina 145 eur/asm.

Skrydis oro balionu kaune
Skrydis oro balionu kaune

Skrydis oro balionu dviems

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?
Išpildykite svajonę - pakilkite į dangų ir mėgaukitės ypatingais įspūdžiais kartu su brangiu žmogumi!
Skrydis oro balionu garantuos nepamirštamus įspūdžius, kuriuos prisiminsite dar ilgai! Kelionės įspūdžius užtikrins mūsų komanda, kurie supažindins su šios išskirtinės transporto priemonės ypatybėmis ir istorija. Po skrydžio Jūsų lauks smagios oreivių krikštynos bei skrydžio diplomai.

Kas sudaro šį pasiūlymą?
Skrydis oro balionu dviems su grupe;
Pasiruošimas skrydžiui;
Skrydis oro balionu virš Vilniaus arbaTrakų;
Aviacinis draudimas;
Oreivių krikštynos, skrydžio diplomai ir simbolinė dovana kiekvienam.

Kaina dviems nuo 235 eur.